Місячник профілактики та попередження негативних проявів в учнівському середовищі.

З 2 по 30 листопада в нашому НВК пройшов місячник профілактики та попередження негативних проявів в учнівському середовищі.Здоровя найдорожчий скарб людини - 4 кл. (2)

Мета: створення умов для закріплення знань учнів з питань здорового способу життя; розширити поняття про те, що від здоров’я дітей залежить здоров’я нації, а значить благополуччя і добробут всієї України, її майбутнє. Розвивати бажання вести активний спосіб життя, дбати про свій фізичний і духовний стан. Виховувати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’я, прищеплювати інтерес до занять фізкультурою і спортом. Дати дітям корисні поради щодо збереження і зміцнення здоров’я.

Здоровя найдорожчий скарб людини - 4 кл. Здоровя та здоровий спосіб життя - 3 кл. (3) Здоровя та здоровий спосіб життя - 3 кл. Ми обираємо здоровя - 2 кл. (2) Ми обираємо здоровя - 2 кл. (3) Ми щедрі товариські - 1кл. Ми щедрі товариські- 1 кл.

Діти вкотре переконалися, що про здоров’я потрібно піклуватися, треба знати, що для нього корисне, а що шкідливе, який шлях веде до розквіту сили й краси, а який – у прірву.