Ми продовжуємо знайомитися з історією нашої Батьківщини

Музейна педагогіка

Вдягни, дитино, рідну вишиванку

І українцем йди у білий світ.

Дивуйся світу в росянім серпанку

Й люби цю землю вже з дитячих літ

А щире й рідне українське слово

Ти гордо через все життя неси.

Живи активно, гідно, веселково

І милостиню в ката не проси.

Вдягни, дитино, рідну вишиванку

І з чистим серцем в білий світ іди.

Вона зігріє сонцем на світанку

І оберегом стане від біди.

Виховання дітей – дуже відповідальна справа. Перед нами постає багато складних і водночас важливих завдань. Як виростити гармонійну особистість, на які моральні цінності зорієнтувати дитину? Як підтримати допитливість учнів і зробити процес виховання цікавим і бажаним? Як зберегти і примножити доброту, людяність, любов до рідної землі, повагу до держави та людей? Для вирішення цих проблем і створений наш музей  « Дивосвіт» при НВК24.

Формування ціннісного ставлення до суспільства та держави, виховання незалежної і гармонійної особистості, справжніх патріотів нашої Батьківщини – найголовніше завдання нашого музею.. Сьогодні як ніколи постає питання про національне-патріотичне виховання підростаючого покоління.

На фото : фрагмент експозиції «Наша Україна»

Були різні часи для нашої держави: занепаду і розквіту, війни і перемоги, злуки і тотального роз’єднання. Але наш мужній народ зумів пережити це і вистояти. Через роки нарешті здійснилась мрія наша-жити у власній незалежній державі. Настали сприятливі умови для самоутвердження українства.

Успішна держава – це успішні громадяни, які сповнені національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, традицій та звичаїв, горді за свою землю і здатні поважати своїх сусідів, толерантно ставляться до культури всіх народностей, які проживають в Україні.

На фото: учні 1 класу знайомляться з історією нашої країни

Наш музей «Дивосвіт» проводить різноманітні заходи,  екскурсії, музейні уроки патріотичного напрямку, наші вихованці із задоволенням вивчають історю рідної держави, міста, традиції і звичаї нашого народу.

На фото: «Ми – частинка нашого народу»