Метод проектів на уроках англійської мови

Найкращим способом контролю навичок письма та говоріння англійською мовою являється виготовлення та вивчення проекту з заданої теми.

Учні третього та четвертого класу вже давно знайомі з цим процесом, а от наші другокласники тільки встигли долучитися. Перший виготовлений проект був на тему «My School Bag». Деякі учні особливо постаралися. Їх малюнки виявилися дуже яскравими, а розповідь була чудовою.

Серед другокласників відзначилися: Панченко Аліна, Мединська Софія, Булах Евеліна, Герасимук Аліна, Хіміч Євген, Чабанюк Яна, Бжезинський Олександр, Горбатюк Олег, Рябокінь Олександра, Тарасова Діана, Троян Євген, Воробей Роман, Дем’янишин Антон, Гоменюк Катерина та Сухов Євген.

Серед третьокласників найкращими можна назвати проекти наступних учнів: Лоншакова Платона, Світличної Ольги, Перестюк Софії, Галая Івана, Дісюк Ольги, Резніченко Альони та Головні Лілії.

Учні четвертого класу знаходяться в процесі здачі проектів. На даний момент найяскравішими є роботи Оханського Олександра, Напханюка Олександра, Гоменюка Владислава та Рябокінь Софії.

Learn English with pleasure!!!