Малювання кольоровим піском

Малювання піском – є однією із форм роботи арт-терапії. Існує безліч незвичних способів і технік малювання, але саме малювання піском зачаровує і дарує атмосферу дивовижного. Пісок – матеріал, який притягує до себе. Його сипучість привертає увагу як дітей, так і дорослих. Крім того, діти, що займаються малюванням стресостійкі. І це не дивно — пісок допомагає дитині позбутися негативних емоцій, розслабитися і зняти нервову напругу. Такі діти менше нервують, менш уразливі і не агресивні.

Саме цю форму роботи арт-терапії використовує на своїх заняття практичний психолог Веровенко О.В.  Під час занять з малювання кольоровим піском грає тиха тематична музика, яка дозволяє дитині поринути у творчі простори уяви без страху та тривоги.

Малюнки, виконані піском, дуже гарні й дозволяють дитині проявити всю свою фантазію.