« Малі олімпійські ігри»

На протязі 2016 – 2017 року в місті Умані проходили спортивні змагання «Малі олімпійські ігри» серед вихованців старших груп дошкільних навчальних закладів міста. В травні пройшли заключні змагання «Легка атлетика», в якій прийняли 10 дошкільників старшої групи: Абизова Настя, Вознюк Женя, Чернега Настя, Плохута Аліна, Сікач Крістіна, Бережний Максим, Столяр Андрій, Железняк Богдан, Чернега Віталій, Ткаченко Ігор, діти змагалися в бігу на 30 м, метані тенісного м’яча на дальність, стрибки у довжину з місця, віджимання та пресу, за результатами змагань команда НВК№24 здобула 3 місце.

2 червня на стадіоні «Уманьфермаш» пройшло закриття «Малих олімпійських ігор» де були підведені підсумки змагань. Команда НВК за результатами п’яти змагань посіла почесне друге місце та була нагороджена грамотою відділу освіти, дошкільнята Василенко Віктор та Столяр Андрій були нагородженні грамотами за участь у чотирьох видах змагань, вчитель фізичної культури Скляр Н.І. була нагороджена грамотою відділу освіти за підготовку дітей до змагань.

Всього в змаганнях прийняло участь 16 дітей старшої групи: Василенко Віктор, Железняк Богдан, Кецкало Даніїл, Столяр Андрій, Ткаченко Ігор, Абизова Анастасія, Герасимук Анна, Коновалова Аліна, Сікач Крістіна, Чернега Анастасія, Шишканов Михайло, Бережний Максим, Плохута Аліна, Вознюк Євгенія, Чернега Віталій, Гонта Ваплерія, тренер Скляр Н. І.

Вітаємо переможців та бажаємо їм подальших спортивних успіхів.