місто Умань

Квест «Засвіти зірку Святому Миколаю»

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

День Святого Миколая – свято несподіванок і дарунків, адже їх шукаємо зранку в себе під подушкою ( зокрема,  для вихованців 3, 4 класу подарунки приніс Святий Миколай на замовлення в індивідуальних листах до нього).  Це така собі приємна передмова до суцільного зимового святкування – Нового року та Різдва.

Тож вихованці 3 класу нашої школи до дня Святого Миколая брали активну участь  у квесті «Засвіти зірку Святому Миколаю».  Під час якого вихователь ГПД Ольга Василівна Підгорна ознайомила  їх із історією цього чудового зимового свята. А далі свято супроводжувалось цікавою грою, під час якої вихованці засвітили зірки, що вказували дорогу до нашої школи для Святого Миколая. Адже  гра дає можливість кожному з вас допомагати один одному,  підтримувати, дружити та взаємодіяти. Одним словом —  співпрацювати в команді. Учні розгадували кросворди на математичну тематику, складали з пазлів образ Святого Миколая, знаходили відповідність між буквами і кульками, щоб вийшли римовані рядки.

І на завершення квесту Ольга Василівна наголосила, щоб завітав Миколай до кожного з вас, та до нашої школи, потрібно бути чемним та слухняним не лише вдома , а скрізь та завжди, а також робити багато добрих справ.

Такі заходи приносять дітям багато радості, щастя і гарного настрою. Вихованці 3 класу отримали солодкі призи, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.