Кіт да Вінчі: Пограбування банки

Автор: Матюшкіна К.

Кількість сторінок: 192

Обкладинка: тверда

Якщо ви ще не читали детективні історії про геніального кота да Вінчі, обов’язково придбайте цю веселу детективну книгу — і не пошкодуєте. Кіт да Вінчі – це геніальний хоробрий детектив, який одного дня звалився із Місяця і назавжди змінив спокійне життя місцевих мешканців. Кіт знайшов мапу скарбів загадкової Анаконди, і разом зі своїми друзями білкою Брякою, совою Угухою, мишенятами Піком, Чучою та Бубушею, шпаком Дзинем, ховрахом Шмутцом, кішкою Мурзотницею та куркою Кудахою вирушив на пошуки скарбів. Але пошуки скарбів будуть нелегкими, друзям будуть протистояти підступні злодії мишеще Зиза та його помічники ведмідь Шатун та горобець Цвірінь. Юних читачів чекають захоплюючі неймовірні пригоди, перегони, викрадення та відкриття. І лише в кінці книги на читачів чекає несподівана розгадка таємниці скарбів.