«Інтелект Україна» для дошкільнять

Вихователі старших груп НВК №24 (Руденко Т. П., Перуненко Я. С.,  Гут Г. Г., Кузьменко І. М.) проводять підготовку старших дошкільників до навчання в школі за науковим проектом «Інтелект України для дошкільнят».

Даний проект сприяє набуттю дитиною необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки,  раціональної організації навчальної праці, розвитку пізнавальних процесів та розвитку академічної обдарованості учнів в органічній єдності та взаємозв’язку всіх її компонентів. Це нова якість освіти, новий підхід до навчання.

Процес навчання для дітей вибудовується у цікавій та насиченій формі. Навчання орієнтоване на якісно інший зміст навчання з виходом за межі вивчення традиційних тем, установленням зв’язків з іншими темами, проблемами, дисциплінами, адже вивчення та пізнання нового відбувається органічно та передбачає стимулювання інтелектуального та особистісного розвитку дошкільників через використання проблемних методів і завдань проблемного характеру, пошуку альтернативних інтерпретацій навчальної інформації, що сприяють формуванню творчого підходу.