І мене в сім’ї великій, в сем’ї вольній,новій не забудьте пом’янути не злим, тихим словом…

Щорічно в НВК №24 проходитиме Шевченківський тиждень на протязі якого  знайомляться з життям поета (дитячими та юнацькими роками), з його творчістю (віршами, піснями, картинами художника), переглядають відео презентації «Дітям про Т.Г.Шевченка», «Дитячими шляхами Т.Г.Шевченка», «Дитинство Тараса Шевченка»,  декламують вірші Т.Г.Шевченка, вивчають пісні на слова Т.Шевченка. Протягом цього тижня було організовано виставку дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка, проведені екскурсії до  музею при закладі тощо.

Учні  1- го класу  під керівництвом вчителя Карпенко Н.М. і вихователя Короташ І.В. долучилися до святкування :  відвідали тематичний урок «Уклін тобі, Тарасе», музейний урок «Весна починається з Тараса», переглянули презентацію «Життєвий шлях поета», намалювали портрет-пазл кобзаря, виготовили лепбук згідно теми.