місто Умань

«Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів» -це унікальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Два тиждні назад, я як вчитель фізкультури, в якого на меті збереження і зміцнення здоров’я наших вихованців взяла собі за мету взяти участь у цій програмі та пройти її до кінця, а це чотири тиждні веселих і захоплюючих завдань.
Завдання цього тиждня це пройти опитування, а також Челендж 1 — Фанова руханка. 17.11 — 24. 11

Ми провели з Вами чудові ранкові вправи, спортивні змагання, тести та отримали завдання самостійно відзняти ролики руханок. Тож давайте всі разом об’єднаємось, щоб якнайкраще прозвітувати про пройдений тиждень » Фанова руханка».
Запрошую до участі учнів, батьків, вихователів та вчителів.
Разом ми переможемо!!!
Вчитель фізичної культури Скляр Н. І.