Город на підвіконні

На початку лютого вихованці компенсуючої групи під керівництвом вихователів Гут Галини Григорівни та Кузьменко Ірини Миколаївни почали захід по дослідженню та вивченню рослин, вирощених взимку на вікні.

Діти разом з вихователями влаштували яскраво прикрашений міні-город, де у контейнерах з ґрунтом на підвіконнях ростуть цибуля, квасоля, часник, томати, горох. Діти  спостерігають за етапами розвитку городніх рослин, записуючи (за допомогою вихователів) дослідницькі спостереження у зошиті. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі.

Діти отримують навички вирощування рослин власноруч, догляду та спостереження за ними, дізнаються про умови вирощування городніх рослин, вчаться естетично прикрашати ділянки з рослинами, бачать результати своєї праці. Також маленькі дослідники мають змогу під час прийому їжі покуштувати деякі пророщені рослини — наприклад, зелену цибулю, яка є корисним джерелом вітамінів взимку.