місто Умань

Фанова руханка

Цей тиждень ми присвятили руханці і анкетуванні.

Учні відповіли на питання про спорт, активний руховий режим, цікавість уроків фізичної культури, виконанням ранкової гімнастики та занять спортом поза межами закладу, а ми мали змогу проаналізувати нашу роботу за відповідями вихованців тобто побачити світ очима дітей.

За результатами анкетування:

1. Постійно роблять ранкову гімнастику — 75 % учнів.
  2. Займаються спортом в закладі ( уроки фізкультури) плюс спортивні секції та особисті тренування — 98%.
  3. Ведуть активний спосіб життя — 94 % і 4% — краще полежали б на дивані.
  4. Чи подобаються уроки фізичної культури в школі. Так відповіли — 97%, щось би змінили і добавили нових видів — 2.7% , не подобається — 1. 3%учнів.
  5. Чи подобається займатися спортом. Так відповіли — 97.25%, ні — 2. 65% учнів.

Анкетування було запропоновано анонімно але майже всі учні підписали свої анкетки.

Кожного дня наші дошкільнята виконують ранкову гімнастику на свіжому повітрі. Школярі виконують вдома і у школі але як виявилось не всі її виконують та полюбляють. Уроки відвідують з задоволенням , а також полюбляють спорт і займаються різними видами спорту в спортивних секціях , ведуть активний спосіб життя і це не може нас не радувати.

Сьогодні ми всі дружно виконували ранкову гімнастику, як на вулиці, групах, класах та спортивному залі.

А як у нас це вийшло, Ви можете переглянути наше аматорське звіт — відео нашого челенджеру Фанова руханка.