Екскурсія до лимонарію

Життя у таборі сповнене цікавих подорожей, яскравих подій та пригод. І навіть негода, що розгулялась у п’ятницю після обіду, не змогла зіпсувати настрій. Просторі ігрові кімнати, читальний зал, тенісні столи – чудова можливість відпочити з користю та в комфортних умовах.

У понеділок діти відвідали Лимонарій в УНУСі, а також дізналися багато цікавих фактів про кореневу систему рослин та життя тварин і птахів. Висловлюємо подяку за організацію екскурсії Чернезі І. І.

В закладі, як завжди, на дітлахів чекав смачнющий обід, а потім настав час для духовного розвитку. Кажуть, що мистецтво — це велика таємниця світу, в якій сховані секрети історії нашого життя. Сьогодні дітлахи познайомилися з творчістю цікавого і неординарного художника Дж. Міро. Свої картини він створював використовуючи прості фігури, символічні знаки та яскраві кольори. То ж і наші вихованці спробували пофантазувати у «стилі Міро».

Завершився день, як завжди іграми та розвагами на свіжому повітрі, благо, погода тому сприяла.