Екскурсія до краєзнавчого музею

Краєзнавчий музей — місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Коли проходиш по його залах, то відчуваєш, як дух часів, що пішли, наповнює тебе.

16 жовтня 2019 року вихованці компенсуючої та старшої групи разом з вихователями Соєю Т.Ю., Кузьменко І.М  та вчителем — логопедом Бойван О.С. відвідали краєзнавчий музей м. Умань.

Мета екскурсії – формування національної свідомості, любові до рідного краю, свого народу, прищеплення шанобливого ставлення до культури, забезпечення духовної єдності поколінь.

Впродовж екскурсії діти дізналися: які тварини та птахи мешкали на території нашого міста, які живуть зараз; оглянули панораму фортеці міста (дізнались як місто виглядало сотні років тому),  яким був народний одяг чоловіків та жінок, як робили нитки, з яких ткали одежу, як вибілювали або фарбували ці нитки, щоб вони мали гарний вигляд, як господині вишивали сорочки, рушники. Також діти мали змогу потримати в руках яскраву українську кераміку, вироби з дерева та металу. В музеї оглянули багато документів, книг, які розповідають про історію міста.

Діти були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій землі і створювали її красу.