Екологічні проекти в НВК 24

Є мова у квітів, є мова в зорі.

Є мова у бджілки, в метелика й клена,

В бузкової гілки, в любистку зеленого.

Є мова в калини, в дрімучого лісу

Радійте природі!

Любіть всі природу

Хай квітне Земля від роду до роду!

Планета Земля дивовижна і цікава, особливо для дітей, які охоче дізнаються про її чудеса. Забезпечення екологічної стабільності, охорона навколишнього природного середовища, поліпшення умов проживання людей є складовою частиною економічного і соціального розвитку країни. Людина назвала себе господарем планети, тому на кожному із нас лежить відповідальність за її збереження.    Вивчаючи природу, людство навчилося плавати по воді, їздити по землі, літати в повітрі. Знання природи допомогли людям досягти сучасного технічного прогресу, створити комфортні умови життя,  зберігати здоров’я, природі ми завдячуємо  можливістю відпочивати, розважатися та насолоджуватися прекрасним. Але поряд із щедрістю, яку дарує нам природа, збільшується кількість відходів, сміття, яким люди псують навколишній світ, загострюється проблема знищення природних ресурсів, ландшафтів і окремих видів рослин і тварин.

Екологічне виховання є однією із складових навчання та виховання дітей нашого НВК. Одним із дієвих методів навчання прородозбереження є участь дітей спільно із батьками у екологічних проектах. Основною метою проекта який стартував у НВК, є  ознайомлення з екологічними проблемами країни, міста,  охорона та раціональне використання і відтворення природних ресурсів, доведення  необхідності  по-іншому відноситися до оточуючої нас природи   вдома, на своїй вулиці, в своєму місті,на луках, у лісі.

Головне завдання проекту: не просте обговорення   екологічних проблем,  а привчання дітей з раннього віку до виконання обов’язку  щодо охорони, раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Не будьте   байдужими!  Екологія – це наше здоров’я, довголіття, це наше щасливе майбутнє!

DSCN2314DSCN2315DSCN2316
DSCN2317DSCN2318DSCN2319DSCN2320DSCN2321DSCN2323DSCN2325DSCN2326DSCN2327DSCN2328DSCN2329DSCN2330DSCN2332DSCN2333