Долучаємося до прекрасного

Протягом тижня у  НВК 24 відбулася перша в житті виставка робіт юних художниць —  учениць 1 класу Кравченко Анжеліки та Грабовенко Марії. Талановиті дівчатка представили свої прекрасні роботи , поділилися своїми думками, враженнями, дали інтерв’ю  про свою творчість.

Художники — люди з особливим мисленням. Вони бачать те, чого не бачать звичайні люди, знаходять прекрасне в повсякденному, вміють зобразити думки на полотні, закарбувати емоцію або навіть мелодію.

Учні, вчителі та усі, хто протягом роботи виставки завітали до нашої школи, були вражені майтерністю пензля та талантом наших юних художників.

Не дивлячись на те, що художник має бути голодним, а образити його може кожен, ми все ж бажаємо тим, хто бере в руки пензель з метою освоєння професії, визнання! Хай кожен юний художник одного дня відчує на собі прожектори слави, що освітять його картини! А головне — щоб ваш талант і натхнення завжди крокували поряд.