Дітям про все на світі. З динозавром. Книга 6. Популярна дитяча енциклопедія. Вид-во: Белкар-книга.

дітям про все на світі динозаври популярна енциклопедіяДітям властива допитливість. їм цікаво пізнавати світ, дістаючи відповіді на всі свої численні запитання. У цій книжці перед читачами відкриється загадковий світ найбільших істот, які коли-небудь мешкали на нашій планеті, — динозаврів.

Як виникли динозаври? Які види динозаврів існували? Що стало причиною їхньої загибелі? Відповіді на ці та багато інших запитань про дивних давніх істот ви знайдете у книзі.

Поряд з великими істотами завжди існували та існують істоти дуже маленькі, мікроскопічні, яких можна побачити тільки під мікроскопом. Але незважаючи на маленькі розміри вони відіграють дуже важливу роль у житті нашої планети в цілому. І людини зокрема.

Про дивовижний світ цих істот ви дізнаєтесь, прочитавши розділ «Життя під мікроскопом». Чи важко вижити в арктичних умовах або в пустелі, високо у горах або глибоко під водою, під величезним тиском, де панують холод і морок? Чи можуть риби багато місяців жити без води? Чи існує життя в термальних джерелах?

Про це читачі довідаються з розділу «Життя в екстремальних умовах». Книжки серії «Дітям про все на світі» призначені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Вони можуть бути використані як цікавий додатковий матеріал у навчальному процесі.