Дитяча вистава «Муха-цокотуха»на сучасний лад

Напередодні іменин Мусі-Цокотусі сниться сон, ніби до неї підкрадається злий Павук. Вранці привітати іменинницю приходять її друзі.

Страшний сон Мухи збувається: прямо на святі її викрадає Павук, і тільки хоробрий Комарик поспішає до неї на допомогу.

В УДПУ імені П.Тичини 22 березня відбулась  театралізована вистава  «Муха-Цокотуха», яку показали учні 1-6 класів школи №9. Яскрава, барвиста вистава з піснями, музикою і танцями. Зал був заповнений, вільних місць не було.

«Нам дуже сподобалася вистава. Особливо метелик, муха; комарик, павук; вони були такі красиві. Тому ми дуже переживали, щоб злий павук їм не нашкодив», -розповідають вихованці 2-4 класів ГПД.

В останній день навчання діти були дуже задоволені драматизацією вистави, отримали море вражень та веселого настрою на цілий день.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!