День українського козацтва в НВК 24

Козаки — це вільні люди.

Козаки безстрашні всюди.

Козаки — борці за волю,

За народну щастя й долю!

14 жовтня щорічно відзначається День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу. Саме козацтво було тією силою, яка активно впливала на історію України XVII – XVIII ст.

Свято Покрова Пречистої Богородиці з давніх давен зміцнювало в душах козаків надію на опіку і заступництво Матері Бога Живого.

День Покрова, 14 жовтня, святкується в усіх козацьких громадах світу дуже урочисто, з молебнями про живих, з панахидами про тих, хто відійшов в інший світ, з урочистими загальними зборами козаків, з загальними трапезами.

До нашого НВК на свято Покрови завітала золота Осінь, яка принесла осінні дари, а також свято   захисника України. Діти зустріли її   піснями, веселими іграми, та таночками. Незабутні враження залишили козацькі змагання в яких приймали спільну участь і учні і дошкільнята. Перемогла, як і завжди , дружба, добрий настрій, здоров’я і сила.