місто Умань

День Святого Валентина

В початковій школі №2 у цей холодний лютневий день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. 14 лютого проведено знайомство учнів з історією виникнення Дня Святого Валентина. Це день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів.

Рано-ранесенько  всі вітали одне одного валентинками та теплими словами. День продовжився святковим дійством «Подорож країною Амурія», яке підготувала вихователь ГПД 3,4 класу Підгорна О.В.

Святий Валентин подарував всім учасникам чарівні сердечка та веселий настрій. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен присутній переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень та емоцій.