День мандрівки

Без сумніву відпочинок має бути не лише цікавим та корисним, але й безпечним. Кожного ранку з вихованцями проводяться бесіди-інструктажі щодо правил поведінки в школі, вдома, на дорозі. Але, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. З цією метою було організовано екскурсію до пожежної частини. Діти, вкотре, почули про наслідки безпечного поводження та пустощів з вогнем з вуст людей, яким щодня доводиться боротися з вогненною стихією та рятувати людські життя.

Розваги на оновленому ігровому майданчику в центральному парку принесли дітлахам чимало задоволення.

Після обіду дітлахи виконали проект з англійської мови “All about me”, діти згадали засвоєну на уроках лексику, а найкращі роботи зайняли достойне місце в інтер’єрі кабінету англійської мови.

Завершився день традиційними рухливими іграми та розвагами.