День Гідності та Свободи

21 листопада вся Україна святкує День Гідності та Свободи і 2-гу річницю Майдану.

dscn3337

Святкування  у НВК №24 розпочалося загальношкільною лінійкою — реквіємом на тему   «Любіть Україну. Пам’ятайте Героїв.». Учні переглянули відеоролики та  музичні відеокліпи, присвячених подіям Революції Гідності. Урочисто запалили свічку пам’яті та відзначили хвилиною мовчання трагічні події під час революції  на майдані.

У кожному класі проводяться .тематичні заняття  патріотичного спрямування «Ми маленькі патріоти», години спілкування для учнів   3 – 4 класів на тему «Ми вільні,  ми щасливі, громадяни вільної України».

Закінчилися святкування спортивними змаганнями та розвагами  «Ми маленьькі козачата»,  «Зростаємо сильними, сміливими, дужими».