День цивільного захисту населення

DSCN4217

11 травня у нашому місті традиційно проходив День цивільного захисту населення. До    цього заходу у нашому НВК проведено відповідну підготовку: навчання колективу, перевірку дієвості евакуаційних шляхів, перевірку стану зберігання захисних марлевих масок, їх наявність, розроблено план проведення Дня цивільного захисту, підготовлено матеріали для тренувань та навчання.    Цікаво та насичено корисною інформацією  пройшли   єдині виховні години та бесіди    про види  надзвичайних ситуацій, причини їх виникнення та  розуміння ризиків, які виникають під час НС різного характеру,  правила захисту  від негативних впливів. Під час навчального тренування «Пожежа» з дітьми  відпрацьовано  основні правила поведінки під час  виникнення пожежі, уміння швидко та правильно використовувати захисні маски,  також дітей ознайомили з первинними засобами   пожежогасіння.

DSCN9334 DSCN4221 DSCN4244 DSCN4218