Декада боротьби із негативними проявами у учнівському середовищі

З 1 по 14 листопада у закладі пройшла Декада боротьби із негативними проявами у учнівському середовищі. Негативні прояви – це явище неоднозначне : від звички запізнюватися на уроки, до проявів агресії та протиправних суспільних дій. Над попередженням таких явищ у закладі  працюють  щоденно практичний психолог, вчителі, вихователі ГПД, тобто весь педагогічний колектив,  і під  час декади всі активно включилися у роботу. З дітьми проведено  тренінгові заняття, години психолога, виховні години,  клубні години, комп’ютерні презентації, конкурси, маршрути здоров’я та інші цікаві та корисні заняття, які допоможуть дітям навчитися цікаво проводити дозвілля, займатися спортом,  берегти здоров’я,  своє та оточуючих.

« Окт