Чудове чудовисько. Автор: Сашко Дерманський

Чудове ЧудовиськоДля обережного читання (щоб не надірватися від сміху).

У новій захоплюючій повісті Сашка Дерманського розповідається про незвичайне знайомство дівчинки Соні з чудовиськом Чу.

За кілька місяців Чу мусить заробити сім подяк від людей, бо інакше його закинуть у Країну жаховиськ. Безліч пригод і небезпек спіткає героїв, але справжня дружба творить справжні дива…

~ Сашко ДЕРМАНСЬКИЙ — один із найталановитіших і найпопулярніших дитячих письменників в Україні. Перші вірші для малечі опублікував 2001 року. З того часу було надруковано в періодичних дитячих виданнях чимало його віршів, оповідань та казок. Дещо виходило під псевдонімами Сашко Володарський та Назар Діброва. Автор десяти дитячих повістей та казок, серед яких: «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Король буків, або таємниця Смарагдової книги» та ін.

ХАРАКТЕРИСТИКА КНИГИ:

Автор: Сашко Дерманський
Видавництво: А-ба-ба-га-ла-ма-га
Серія: Повісті для молодших школярів
Мова: Українська
Рік видання: 2012
Кіл-ть сторінок: 272
Формат: 130х195 мм
Тип видання: тверда ґлянцева палітурка, чорно-білі ілюстрації Максима Паленка

Для молодшого та середнього шкільного віку