місто Умань

Чи знаєте,Ви, коли Всесвітній день снігу?

Гірські лижі і сноуборд є одними з найбільш популярних зимових видів спорту в світі. Бобслей, ковзанки, керлінг, сноуборд, лижі та біатлон — це лише кілька прикладів зимових видів спорту, які відомі широкому загалу.

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня. Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі, для підтримки і заохочення участі в подібних заходах всіх зацікавлених сторін в галузі. Мета проведення заходів полягає у залученні дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. Для цього і проводяться спеціальні заходи по всьому світу. Також організатори наголошують на необхідності поширення важливої інформації про безпеку, фізичне здоров’я і про питання екологічного характеру.

Всесвітній день снігу швидко набрав популярність. Вперше, в 2013 – му році, в Донецьку відбувся захід, присвячений Дню снігу на території ботанічного саду і, незважаючи на теплу погоду, навіть дощ, багато учасників прийшли з сім’ями і друзями.

Нагадаємо, що FIS була заснована 18-го лютого 1910-го року і стала офіційно відома як Міжнародна федерація лижного спорту. Відомо, що зимові Олімпійські ігри пройшли в Шамоні, Франції. (1924 р.) Тоді брали участь14 країн-членів. А сьогодні організація об’єднала 123 Національні асоціації лижного спорту.

Отже, і ми з радістю святкуємо в 2021 році Всесвітній день снігу в початковій школі №2. Цей день припадає на 17 січня.