Cемінар по обміну досвідом в НВК24

20 вересня на базі НВК №24 було проведено виїзний семінар по обміну досвідом  роботи працівників управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради, членів президії Смілянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Під час семінару було представлено досвід роботи Школи сприяння здоров’я НВК№24. Вихователь Кузьменко І.М. провела екскурсію по закладу з метою ознайомлення з  осередками та умовами, створеними для навчання учнів і вихованців. Педагоги Жук Н.М., Каракай Н.І., Богудлова О.М. показали роботу дослідницького центру «ЛаПроБак», читацького та математичного центрів.  Сирота О.В. ознайомив гостей з  образотворчим напрямком неопластицизм та його засновником Пітом Мондріаном.