«Асоціація працівників дошкільної освіти» в НВК 24

26-27 жовтня 2017 року в нашому місті проходили  засідання Координаційної ради Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». Основна мета діяльності Асоціації — підвищення професійної майстерності працівників дошкільної освіти, зростання ролі і місця дошкільної освіти в суспільстві, а також  можливість  обговорювати важливі і актуальні питання, висвітлювати події, ділитися власним досвідом. говорити відверто про проблеми, які   хвилюють, пропонувати шляхи їх розв’язання. Основними завданнями Асоціації є сприяння взаємодії між закладами освіти, недержавними організаціями та суспільством; аналіз стану та перспектив розвитку дошкільної освіти, її законодавчого, нормативно-правового, фінансового та методичного забезпечення; обміну інформацією про нові освітні технології та інші важливі завдання .

Завітали учасники засідання і до нашого НВК. У ході зустрічі учасники ознайомилися з досвідом роботи   закладу,  щодо упровадження сучасних інноваційних технологій в роботі з дітьми дошкільного віку; відвідали майстер – класи: Скляр Н.І., інструктора з фізкультури, Сироти О.В., керівника гуртка образотворчого мистецтва, переглянули виставу психологічного театру, ознайомилися з виставкою методичних та практичних нововведень працівників закладу,

Голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко та гості з різних регіонів зацікавилися досвідом інноваційної роботи НВК, виготовили власноруч сувеніри про парк Софіївка, обмінялися адресами для майбутнього спілкування та співпраці.

« Окт