місто Умань

Англійська мова

Мета гуртка:

Практичне опанування дітьми мовних і мовленнєвих умінь на рівні, достатньому для спілкування англійською мовою,створення певної бази для вільного володіння англійською мовою в подальшому.

Основні завдання:

  • забезпечити гармонійний та різнобічний розвиток кожної дитини;
  • створити належні умови для реалізації дошкільником свого природного потенціалу,враховуючи вікові та індивідуальні  особливості кожної дитини;
  • дотримуватися хронологічності у навчально-виховній роботі;
  • забезпечити наступність між дошкільною та початковою загальноосвітньою підготовкою.

Заняття відбуваються 2 рази на тиждень: для середньої і старшої групи – у вівторок і п’ятницю, для 1 класу – у середу і п’ятницю. Тривалість заняття для середньої групи – 15-20 хв., для старшої групи – 30-35 хв., для 1 класу – 40-45 хв.


Результати навчально-виховної роботи.

Робота проведена згідно програми роботи гуртка. Діти ознайомлені з темами «Давайте познайомимося», «Тварини», «Кольори, «Сім’я», «Фрукти. Овочі. У магазині», «Іграшки». Вивчені назви диких, свійських, екзотичних тварин, дієслова, пов’язані з їх діяльністю, назви членів сім’ї, кольори, назви фруктів, овочів, страв. Діти вміють представлятися, описувати свою сім’ю, описувати кольори предметів, називати тварин та їх дії, повідомляти про улюблені продукти харчування.

Вивчено пісні «Hello! How are you?”, “Good morning”, “Goodbye, snowman”, “What’s Your Name?”, “The Goodbye Song”, “Baby Shark Song”, “Clap Your Hands”, “If You’re Happy and You Know It”, “If You’re Wearing Blue”, “It’s Yummy to My Tummy”, “I Like Salad and I Can Eat a Lot”.

Вивчено вірші “Good Morning”, “I Have a Father”, “I See Green”.

 

These are we :)

These are we 🙂