АКЦІЯ-КОНКУРС «ГОДІВНИЧКИ ДЛЯ СИНИЧКИ»

На вулицях панує чарівниця-зима, падає блискучий сніжок, одягаючи все навкруги у білі шати. Люди вдягаються у теплі речі та взуття. Тварини лягають спати або ж рятуються приготованими осінню запасами. Деякі птахи відлітають у теплі краї, а от доля міських птахів багато в чому залежить від доброти та милосердя людей.

Доброю традицією в нашій школі стало щорічне проведення взимку акцій-конкурсів екологічного спрямування. Про це свідчать яскраві назви акцій та конкурсів: «Не вбивай пташку»,«Природі не неси шкоди». Не став винятком і цей навчальний рік, і ось гамірно і весело пройшла акція «Годівничка для синички». В акції взяли участь учні 3-4 класу. Завданням конкурсу було розвішування годівничок, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку.

Тепер у нашому мікрорайоні безліч пернатих буде врятовано, адже територію школи вже прикрашають чудові годівнички. Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з парків та скверів нашого міста.