Акція „16 днів проти насильства”

dsc06333

Мій улюблений світ — без насильства,

Без жорстокості, болю і зла,

Де народом заспівана пісня

Містить тільки хороші слова…

І. Супрун

З 25 листопада  в НВК №24 стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства».

Мета: навчити дітей доброти, дружби, співпереживання,  умінню вирішення конфліктних ситуацій, керуванню власними емоціями, а головне протистояти агресії і насильству.

В рамках акції практичним психологом О.В. Веровенко було проведено години спілкування: «Розв’язання конфліктів без насильства», «Цінність і неповторність людського життя» — 4 клас, «Знаємо свої права», «Конфлікти та їх вирішення» — 3 клас, «Ми добрі», «Шкільна дружба» — 1 клас, «Подорож до країни доброти», «Ми дружній клас» — 2 клас.

dsc06475dsc06465

Протягом 16 днів було проведено низку заходів, які сприяли залученню учнів до акції та сформували переконання, що насиллям над іншою особистістю не досягнеш успіху, не реалізуєш своєї мети, не завоюєш довіру та повагу людей.