Адаптація першокласників

risunok2-1

Більшість випускників дошкільних закладів бажають учитися у школі і мають намір робити це добре. Вони нетерпляче чекають на перше вересня і радісно йдуть до школи. Згодом їхнє життя наповнюється багатьма вимогами, обов’язками та обмеженнями. Виникає емоційно-стресова ситуація: змінюється звичний стереотип, зростає психоемоційне навантаження. Від того, як пройде процес адаптації до навчання, здебільшого залежить працездатність і успішність дитини у школі. Важливою передумовою для нормального включення у шкільне життя є рівень розвитку пізнавальної сфери на етапі шкільного дитинства.

З метою попередження можливих складнощів у психічному й особистісному розвитку першокласників практичний психолог провела діагностичні дослідження адаптаційного періоду першокласників та пізнавальної сфери учні.

dsc06119dsc06123