Вас вітає музей «Дивосвит»

З початком навчального року знову розпочав свою роботу музей «Дивосвіт» при НВК 24. Було створено нову експозицію , присвячену мальовничим куточкам Україні  —  стародавнім фортецям та замкам .

Замки України — одні з найцікавіших пам’яток історії в Україні. На території нашої країни було понад 5000 пам’яток старовини, проте від більшості з них сьогодні немає й сліду.

116 твердинь — або лише їх руїн — збереглося до нашого часу. Найвідомішими є замки Львова, Кам’янця Подільського, Хотина, Белгород -Дністровського та інших міст .

Учні нашого закладу відвідали експозицію, познайомилися з історією створення деяких фортець та замків,  довідалися про особливості будівництва споруд, їх призначення та розташування. Дітей зацікавила інформація щодо благоустрію фортець,  затамувавши подих вони  слухали про замкові вежі, таємничі башти, підземні ходи, різноманітні будівлі та їх укріплення. Учні вирішили запропанувати своїм батькам відвідати чарівні куточки України  і на власні очі побачити велич і красу архітектурних споруд.

Україна має право пишатися своєю історичною спадщиною, яка по собі залишила шедеври архітектури минувшини — казкові замки, величезні палаци та непорушні фортеці. І найпривабливіше вони виглядають саме за красивої осені…

Цікавих  Вам  подорожей!