7 порад для адаптації

Article.solncСтворіть позитивний образ. У присутності дитини позитивно відзивайтеся про  вихователів і дитячий садок — дитина буде поважати вихователів, а значить, йому буде  легше ходити в садок.

Будьте терплячіші з примхами. Вони виникають через перевантаження нервової системи. Обніміть малюка і допоможіть йому переключитися на іншу діяльність (гру).

Не міняйте режиму. Можете дозволити поспати крихті на годинку довше, але не дозволяйте «відсипатися» довго — це може «зрушити» розпорядок дня.

Частіше хваліть. Постарайтеся, щоб вдома була спокійна атмосфера. Обіймайте дитину, кажіть їй ласкаві слова. Відзначайте її успіхи.

Дайте з собою друга. Дозвольте дитині взяти з собою в садок м’яку іграшку.

Притискуючи її до себе, вона буде відчувати себе спокійніше.

Виконуйте обіцянки. Обов’язково скажіть, що ви прийдете, і позначте коли – маляті буде легше зорієнтуватися в очікуванні.

Заведіть ритуал прощання. Попрощавшись, відразу йдіть. Чим нерішучі ви, тим сильніші переживання малюка. Не допускайте помилок

Бувають такі ситуації, коли малюки часто плачуть при згадці про садок. Головне — не  карати дитину, не злитися, і вже тим більше не лякати його дитячим садом.

Пам’ятайте:  він має право на таку реакцію, адже малюк ще не звик до нової обстановки. Краще нагадуйте йому, що ви прийдете за ним, і що в садку його чекають гарні дітки,  виховательки та веселі іграшки.

І нехай ваш малюк відвідує дитячий садочок з радістю!