Warning: ob_start() [ref.outcontrol]: output handler 'ob_gzhandler' conflicts with 'zlib output compression' in /home/fanta126/public_html/wp-content/plugins/wordpress-gzip-compression/ezgz.php on line 38
23 та 24 травня в НВК №24, за традицією, відбувся випускний бал. | Навчально-виховний комплекс № 24

23 та 24 травня в НВК №24, за традицією, відбувся випускний бал.

Весь колектив садочка, батьки дітей і дуже багато гостей прийшли привітати дошкільнят зі святом та провести їх до школи.

А майбутні першокласники приготували для всіх таночки і пісні, вірші і гуморески.

Дійства в двох випускних групах пройшли дуже цікаво, весело, та урочисто. Дітям було вручено «Альбоми випускників» та подарунки.

А в кінці свята діти відпустили в повітря кульки зі своїми «мріями на майбутнє», з надією, що  всі вони збудуться!!!