місто Умань

22 квітня День Землі

Як виникла Земля, яке місце в Сонячній системі вона займає, з чого складається її недра, чому змінюється клімат і переміщуються материки, як виникають льодовики і пустелі – всі ці цікаві і корисні повідомлення про острови і печери, вулкани і землетруси, водоспади і чорні вершини, рослинний і тваринний світ, можна знайти в енциклопедіях, довідниках, наочній літературі, що знаходяться в шкільній бібліотеці.

Учні 3-4 класів ГПД відвідали бібліотеку та виставку книг підготовлену до Дня Землі. Учні познайомилися з сучасною науково-природничою картиною світу, повніше довідалися про природу Землі.

Був проведений конкурс – ерудитів «Рослини і тварини Червоної книги», де освітлювалися знання про записаних до Червоної книги України тварин і рослин, причини зникнення, короткі описи видів тварин і рослин, заходи та законодавчі підстави їх охорони.

Бібліотекар       Шевчук Олена Андріївна