місто Умань

Архив за день: 20.11.2020

Фанова руханка

Цей тиждень ми присвятили руханці і анкетуванні.

Учні відповіли на питання про спорт, активний руховий режим, цікавість уроків фізичної культури, виконанням ранкової гімнастики та занять спортом поза межами закладу, а ми мали змогу проаналізувати нашу роботу за відповідями вихованців тобто побачити світ очима дітей.

За результатами анкетування:

1. Постійно роблять ранкову гімнастику — 75 % учнів.
  2. Займаються спортом в закладі ( уроки фізкультури) плюс спортивні секції та особисті тренування — 98%.
  3. Ведуть активний спосіб життя — 94 % і 4% — краще полежали б на дивані.
  4. Чи подобаються уроки фізичної культури в школі. Так відповіли — 97%, щось би змінили і добавили нових видів — 2.7% , не подобається — 1. 3%учнів.
  5. Чи подобається займатися спортом. Так відповіли — 97.25%, ні — 2. 65% учнів.

Анкетування було запропоновано анонімно але майже всі учні підписали свої анкетки.

Кожного дня наші дошкільнята виконують ранкову гімнастику на свіжому повітрі. Школярі виконують вдома і у школі але як виявилось не всі її виконують та полюбляють. Уроки відвідують з задоволенням , а також полюбляють спорт і займаються різними видами спорту в спортивних секціях , ведуть активний спосіб життя і це не може нас не радувати.

Сьогодні ми всі дружно виконували ранкову гімнастику, як на вулиці, групах, класах та спортивному залі.

А як у нас це вийшло, Ви можете переглянути наше аматорське звіт — відео нашого челенджеру Фанова руханка.

«Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів»

«Healthy Schools:заради здорових і радісних школярів» -це унікальна програма, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я.
Два тиждні назад, я як вчитель фізкультури, в якого на меті збереження і зміцнення здоров’я наших вихованців взяла собі за мету взяти участь у цій програмі та пройти її до кінця, а це чотири тиждні веселих і захоплюючих завдань.
Завдання цього тиждня це пройти опитування, а також Челендж 1 — Фанова руханка. 17.11 — 24. 11

Ми провели з Вами чудові ранкові вправи, спортивні змагання, тести та отримали завдання самостійно відзняти ролики руханок. Тож давайте всі разом об’єднаємось, щоб якнайкраще прозвітувати про пройдений тиждень » Фанова руханка».
Запрошую до участі учнів, батьків, вихователів та вчителів.
Разом ми переможемо!!!
Вчитель фізичної культури Скляр Н. І.

Захоплення наших учнів

Учні нашої школи з задоволенням займаються на уроках фізичної культури, позакласної спортивної роботи, а також відвідують спортивні секції. Поступово пізнаючи на уроках фізкультури про різні види спорту, опановуючи фізичні вправи та долаючи свої страхи у виконанні складних вправ, зміцнюючи свої м’язи та тренуючи швидкість, витривалість, стрибучіть, гнучкість в учнів поступово формується любов до певних видів спорту. Наші учні захоплюються різними видами спорту, як звичними для нас : футбол, баскетбол, акробатика, теніс, бокс, карате ; так і новими видами спорту. Одним з таких видів є спортивний пілон. Наша учениця 2 класу Мосінз Крістіна впевнено іде до перемог і вже може граційно та красиво демонструвати акробатичні вправи.

Заняття ЛФК

Велика увага в нашому закладі приділяється збереженню здоров’я дітей та корекційним вправам. Учні з задоволенням відвідують коригуючі заняття де мають змогу навчитись турбуватись про своє здоров’я, виконати корекційні вправи з профілактики постави, плоскоступості та корекції зору. Весело провнсти час в рухливих іграх та вивчити безліч цікавих вправ. Не обминають наші учні і заняття на тренажерах. Корекційні уроки проводить вчитель фізичної культури, вищої категорії Скляр Н.І.
На уроках чітко враховані особливості кожного учня та дозовані навантаження.