місто Умань

Архив за день: 11.11.2020

«Не лінуйся. Рухайся разом з нами!»

Для максимального залучення учнів та їх батьків до здорового та рухливого способу життя оголошується конкурс » Не лінуйся! Рухайся разом з нами».

До участі у конкурсі запрошуються усі охочі учні та їх батьки.

Щоб стати учасником, слід записати відеоролик тривалістю не більше 60 секунд. У ньому потрібно відобразити як з користю та активно можна провести свій вільний час на свіжому повітрі, вдома чи в спортзалі, займаючись різними видами фізичної активності.
Конкурс триватиме до 30 листопада. В конкурсі бере участь 1 відеоролик від кожного учасника.

Вчитель фізичної культури Скляр Наталія Іванівна.

Тиждень української писемності та мови

Уже традиційно у перші тижні листопада в Початковій школі №2 урочисто проходив Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада.

Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, і просто змагання, а також цікаві уроки про скарби рідного слова. Найцікавішим завданням на групі подовженого дня було створено лепбук « 9 листопада  — День української мови та писемності». Читати далі →