місто Умань

Архив за день: 04.09.2020

«Зелений клас» в ПШ №2

Ідея «зеленого класу» полягає у створенні умов для проведення занять на свіжому повітрі, за будь-яких погодних умов.

Проведення занять на свіжому повітрі сприяє підвищенню ефективності дітей, впливає на подальшу продуктивність роботи, дозволяє відійти від одноманітності освітнього середовища та монотонності навчального процесу. Щоденно спілкуючись із природою, школярі збагачують власний духовний світ.

Згідно з вимогами НУШ, наші вчителі систематично проводять уроки на свіжому повітрі, за межами класу. Для цього було відведено частину території  закладу.
Наше нове освітнє середовище на свіжому повітрі – зручна, комфортна, затишна, обладнана зона для проведення уроків та занять за будь-яких погодних умов, що збагачує освітній простір дитини.

Така практика проведення занять сприятиме розвитку мислення учнів. Освітній процес у нестандартних умовах допоможе дітям подолати негативні емоції, знімить рамки умовностей. Невимушена атмосфера уроку дозволить учням відчути впевненість у собі і своїх силах.

Усе це зможе допомогти розкрити кожній дитині свій внутрішній потенціал, спонукатиме її до творчості, здружить клас.

Особлива подяка за створення «зеленого класу» виноситься:
Полярушенко Максиму Івановичу
Гнип Оксані Михайлівні
Хандусенко Ярославу Миколайовичу

Дякуємо всім, хто підтримав нашу ідею та долучився до створення «зеленого класу»!!!!