Архив за день: 08.11.2019

Хай лунає щира українська пісня !

Музейна педагогіка

На фото: маленькі мовознавці української мови, учні 1 класу

Щорічно в НВК24 проходить тиждень української мови з 4 по 8 листопада в проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тиждня пройшло багато різноманітних заходів: вікторини, конкурси, розгадування загадок. Діти 1 класу також долучилися до проведення цього цікавого та захоплюючого заходу: відвідали  музей  «Дивосвіт», де керівник музею Короташ І.В. познайомила  з історією виникнення української мови, легендами  та віруваннями по темі. Діти із задоволенням співали  сучасні та народні пісні, милувалися їх мелодійністю та звучанням. Дуже запам’ятався виступ  Скакун Злати, яка подарувала маленьким слухачам пісню «Українка я маленька». Наша школа має таланти, які в подальшому житті залунають на усю Україну!

На фото: юна співачка Скакун Злата